Atletico Madrid – Eibar Maç Analizi! (6 Şubat)

mrsicAtletico, ligde evinde oynadığı son sekiz maçta yenilmedi. Bu maçlarda yenilmediği gibi 5 tanesinde de kalesini gole kapadılar. Maçlarının çoğu 2-3 gol bandında geçtiğini hepsinin 3.5 alt sonuçlandığını geçtiğimiz haftalarda söylemiştim. Maç fazlası olmasına rağmen lider Barcelona’nın 3 puanla gerisindeler. Kazanıp Barcelona’nın puan kaybetmesiyle puanları eşitlemek isteyeceklerdir. Tiago Mendes ve Augusto Fernandez sakatken, Diego Godin, Filipe Luis ve Juanfran kart cezalısı, Stefan Savic ise şüpheli durumda.

Eibar ise devreye çok güzel girmişler. Hatta 2.yarıya da 5-1 gibi güzel skorla Granada galibiyetiyle başlamışlardı ama son 2 maçta aldıkları mağlubiyetler can sıkıcı. Son 4 maçlarında karşılıklı goller olurken, deplasman performanslarının sıkıntılı oluşu da gözlerden kaçmıyor. Son 6 deplasmanda 1 galibiyet alabildiler. Jaime Jimenez, Antonio Luna, Ivan Ramis, Aleksandar Pantic ve Ander Gayoso sakatlığı sebebiyle yok.

Ev sahibi Atletico’nun maçı kazanacağını düşünüyorum. Çok kolay olmayabilir ama 1.25 orandan denenir. 2-3 gol bandında olur ve karşılıklı goller çıkabilir. Handikap 0 ve 2-1 skor güzel duruyor sürpriz olarak..

Tahmin 1: MS 1 (1.25)
Tahmin 2: 2-3 Gol ve KG Var (1.75 ve 1.95)
Sürpriz: H0 (3.30)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın