Atlanta Hawks – Los Angeles Clippers Maç Analizi! (28 Ocak)

black-mamba

Doğu finaline kadar muhteşem ilerleyip Cleveland karşısında ezilen Atlanta bu sene geçen seneki görüntüsünden biraz daha uzak durumda. Bence en büyük sıkıntıları takımda belli bir lider bulunmaması. Her maç farklı biri öne çıkıyor Horford – Millsapp – Teague – Korver gibi .. Bu normal sezonda iyi gibi görünse de güçlü takımlara karşı sorumluluk alınması gerektiğinde bir adım öne çıkan kimsenin olmayışı sıkıntı yaratabiliyor. Atlanta topu dolaştırarak oynamayı , tempoyu pas ile yapmayı seven ekiplerden . Ritim bulunca cok etkili olabiliyorlar. Şu an Doğu Konferansı’nda 3.konumdalar.

Clippers ‘ı tam iyileşecekken elini kıran Griffin’in 1 aylık daha yokluğu üzdü. Chris Paul önderliğinde Reddick ve Crawford’dan özellikle ekstra katkı alarak Griffin’in skor katkısının yokluğunu aratmamaya çalışıyorlar. Dün deplasmanda Indiana’yı düşük skorlu maçta 89-91 mağlup ettiler. Art arda 4. deplasmana çıkıyorlar. New York ve Indiana karşısında kazanırken Toronto’ya farklı kaybettiler.

Clippers’ın son 3 deplasman maçında 206.5 baremi geçilmedi. Griffin’in yokluğunda Paul’a fazla yük binebiliyor skor olarak daha aşağıda kalabiliyorlar. Bulaşılmamasını tavsiye ettiğim bir maç ama bir tercih önereceksem o da ALT olacak .

Tahmin: Alt (206.5)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın