Atlanta Dream – Minnesota Lynx Maç Analizi! (11 Haziran)

necaGecenin son karşılaşması Atlanta sahasında Lynx’ı konuk edecek. Dream 8 maç sonunda 6 galibiyet elde etti. Mc Courty geride kalan maçların ardından takımın skoreri olmayı başardı. Elizabeth’de iyi katkı vermekte. Sanco Lytlee eski günlerinden uzak olsa da ribaund konusunda  tam bir canavar. Oldukça yüksek tempoda oyun sergilemekteler.

Minnesota ise son Phoenix maçını geriden gelerek kazandı. Hakikaten sonuca gitmekte başarılı bir takım olduklarını bir kez daha gösterdiler.Oynadıkları 8 maçı kazandılar. Maya Moore ve Fowles bu takımın 2 önemli yıldızı ve 20 li sayıları aşabilen oyuncular. Montgomery de yan dan iyi katkı vermekte. Augustus son maçta dizinden sakatlandı ve bu maçta oynaması zor gözüküyor. Gard pozisyonunda zaten az alternatifleri bulunan Lynx’ın Simeno’nin eksiliğinin ardından hücum düzeni bozulabilir.

Atlanta zaman zaman iyi oynayan ancak kötü gününde olduğu zaman kenardan istediğini katkı alamayan bir takım Lynx pota altında çok etkili isimlere sahip ancak Simone Agustus’un oynama ihtimalinin zor olması düşündüren tek nokta. Minnesota son maçlarda savunmaya ağırlık verdi. Atlanta ya içerden fazla sayı imkanı tanımayacaklardır. Bu maçta Agustusun oynamayacak olması hücum yönünden Minnesota için önemli biraz risk içerse de bu maç için en mantıklı tercih alt bahsi olacaktır.

Tahmin : Alt (160.5)

İlginizi Çekebilir

Anadolu Efes – İstanbul BBSK Maç Analizi! (21 Nisan)

Anadolu Efes son 13 haftada aldığı 11 galibiyet ile ilk 4’ün içine girdi. Uşak deplasmanında …

Bir Cevap Yazın