Atlanta Dream – Chicago Sky Maç Analizi! (22 Mayıs)

necaWNBA’de yaklaşık 45 dakika sonra Atlanta sahasında Chıcago takımını konuk edecek. Atlanta ilk maçında Stars’ı mağlup ettikten sonra geçtiğimiz gece İndiana deplasmanında mağlup oldu maç içerisinde inişler çıkışlar yakalayan ekipte skor yükünü Mc Courgty üstleniyor. Penny Taylor ve Elizabeth de skora katkı veren diğer isimler. Savunmalarını pek beğendiğim söylenemez ancak hücum yönünde daha istekliler.

Chicago ise ilk maçta zayıf  Connect’i farklı geçti ancak geçtiğimiz gece Minnesota karşısında dağıldı diyebiliriz. Elena Della sayı yükünü üstlelnirken Pondexter da hem oyun kurmada hem de asist yönüyle öne çıkan bir diğer isim. Hücum da istediklerini yapabilen bir takımlar ancak onlarında defansif açıdan sıkıntıları var.

2 takımda da yıldız oyuncular var ve hücum da ekstra performans sergileyen oyuncular savunma kısmında pek de o  kadar istekli olmuyorlar bu da takımın daha fazla sayı yemesine neden oluyor. Atlanta bu sezon ilk kez taraftarıyla buluşuyor ekstra bir motive olabilir. Barem yüksek gibi görünsede bu iki takım için aşılmayacak bir barem değil. Zevkli tempolu bol basketli bir maç izleriz.

Tahmin : Üst (170.5)

İlginizi Çekebilir

Ege Akdeniz’den NBA Kuponu! (20 Nisan)

İdeal 968 – San Antonio Spurs – Golden State Warriors Ms2 1.40 960 – Miami …

Bir Cevap Yazın