Atlanta – Brooklyn Maç Analizi! (5 Kasım)

necaAtlanta ile Brooklyn takımları karşı karşıya gelecek.Atlanta ilk maçını kaybettikten sonra çıktığı 4 maçı kazandı.Kazanırken yaptıkları savunmayı’da takdir etmek lazım.Millsap,Teague ve Holiday takımın sayı yükünü üstlenen isimler.Takım oyununda sıkıntı yaşamıyorlar.Alan savunması yaptıkları zaman rakiplerine zor sayı imkanı tanıyor.

Brooklyn ise çıktığı 4 maçtan da mağlubiyetle ayrıldı.Brook Lopez geçtiğimiz sezon ki performansına devam ediyor.ancak ekip arkadaşları ona ayak uydurumamakta.Skor konusunda ciddi sıkıntılar yaşıyorlar.Bu deplasman da onlar adına zorlu geçeceği şüphesiz.

Atlanta iyi savunma yapıyor ve alan savunmasında başarılı oluyor.Brooklyn ise az sayı atmakla yetiniyor.İstatisikler ve oyun tarzları alt oynamamızı gerektirmekte.

Tahmin ; Alt (195,5)

ender-soySezonun iddaalı ekipkerinden Atlanta ilk maçını kaybettikten sonra 4maçta 4 galibiyet alarak ritim buldu. Geçen seneye göre DeMarre Carrol, Pero Antic ve John Jenkins ayrılırken, Justin Holiday takıma geldi. Son 4 maçta düşük skorlu maçlar geçirdiler. Şut yüzdeleri düşük ancak savunmayıda iyi yaparak maç kazanıyorlar. Sefolosha br Muscala’nın oynamaları şüpheli.

Brooklyn Nets ise bu sezonun en kötü kadrolarından birine sahip. Anderson, Steve Blake, Plumlee, Clark, Deron Williams gibi isimler takıdan ayrıldı. Bargniani, Ellington, Danthey Jones. Stephen Larkin, Donald Sloan takıma katıldı. Hücum olarak büyük sıkıntı içindeler. Henüz maç kazanamadılar. Jarret Jack’te sakatlığı sebebiyle oynaması zor. Brooklyn bu kadro yapısıyla işleri sezon boyunca çok zor olacak.

Gerek Brooklyn’nın güçlü Atlanta savunması karşısında zorlanması gerek de Atlanta’nın düşük şut yüzdesi sebebiyle ben bu maçta sayı barajının aşılamayacağını düşünüyorum.

TAHMİN;  ALT (195,5) 1.70

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın