Astana – Avtodor Maç Analizi! (2 Ekim)

fersu-yahyabeyogluYunan koç Papatheodorou yönetimindeki Kazak temsilcisi Astana VTB ligin orta-alt takımlarından. Playoff yapmaları kolay değil ama ligin dibinde de yer almayacaklardı. Gidenler; Caner-Medley-Monaco, Zhukanenko-Samara, Calathes-Panathinaikos, Kemp-Spirou, Andric-Manresa. Gelenler; Odom-Bologna, Kaselakis-Nea Kifisia, Lowery-Alba, Miller-Verona, Krubally-Venezia.

Geçen seneki kadrosundan baya önemli oyuncusunu kaybetti Avtodor ve bu sezon o keyifli hücum basketbolunu bize izletecek yıldızları da yok. İşleri zor olacak VTB’de. Gidenler; Wright-Monaco, Lukashov-L.Rytas, Brooks-Malaga, Chappell-Banvit. Gelenler; Carrera-NCAA, Frazier-Khimik, Adams-NCAA, Minnerath-Dleague, Stockton-Dleague, Zubcic-Dleague, Kolesnikov-Obradoiro, Astapkovich-CSKA. Adams sağlık problemleri nedeniyle bu maçta olmayacak.

Denk güçlerin mücadelesinde ev sahibi avantajı olan ve kadrosunu daha erken kularak hazırlanma fırsatı bulan Astana bir adım önde. Özellikle ilk yarıda üstünlüğü rakibe vermeyeceklerini düşünüyorum. Ancak sonrasında bir tık daha derin bir kadroya sahip olan Avtodor üstünlüğü ele geçirebilir bu avantajı doğru kullanabilirse.

Tahmin: İY1 (-0.5)

OddsRing - Oyunlar

İlginizi Çekebilir

Fersu Yayhabeyoğlu’dan Günün 2.Kuponu (22 şubat)

İdeal 792 Büyükçekmece Basketbol – Enisey Krasnoyarsk (166.5) ÜST : 1.70 793 Gaziantep Basketbol – ...

Bir Cevap Yazın

Kapat