Arsenal – Watford Maç Analizi! (2 Nisan)

ulas-eskiturkArsenal her sezon olduğu gibi yine sezon sonu tüm kulvarlarda düşüş göstermeye başladı. Elde kalan önemli bir hedefleri kalmadı. Lig şampiyonluğu onlar için en büyük hedefti ancak fark açıldı. İlk 3 içerisinde kalıp , Şampiyonlar Ligi’ne direkt katılmak isteyeceklerdir. Tek hedef bu kaldı. FA Cup’dan onları turnuva dışına iten takım Watford ile bugün karşılacaklar. Alex , Ramsey , Cazorla ve Flamini gibi önemli isimler yine forma giyemeyecek. Cech oynayabilir.

Watford ligin 14.sırasında. Kendilerini rahat bir konumda tutmaya çalışıyorlar. Küme düşme potasından ne kadar uzak kalırlarsa onlar için o kadar iyi. Son maç iç sahada Stoke karşısında kaybettiler. Baskılı oynamışlar ancak 1 puan da olsa kurtaramamışlardı. Bu maç için önemli bir eksikleri yok.

Arsenal iç sahada bu maçı kazanmalı. Ancak yakın zamanda bu ikili karşılaşmış ve sahadan 2-1 galip ayrılan taraf Watford olmuştu. Watford yine benzer bir strateji uygulayabilir. Taraf tercihindense gollere yönelmek daha mantıklı.

Tahmin: 2.5 üstü 1.50

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den NBA Kuponu! (30 Aralık)

İdeal 980 – Charlotte – Miami Heat (TS : 205.5) Alt : 1.7 984 – Utah ...

Bir Cevap Yazın

Kapat