Aris – AEK Maç Analizi! (13 Mayıs)

neca

Komşuda günün son maçı Aris – AEK arasında oynanacak.Aris normal sezonu 4.bitirdi.Son 3 haftada 2 mağlubiyet aldılar ancak bu mağlubiyetlerin pek bir önemi yok aslında daha iyi de oldu diyebiliriz.Olympiakos ve Panatniakos maçlarında gösterdiği savunma anlayışı ile takdir kazandılar.Zaten ligde de en az sayı yiyen takımlar arasında 3. sıradalar. Gerçekten çok düşük skorlu geçen karşılaşmalar oynamaktalar.Ancak ritimlerini buldukları zaman tamamen kimliklerini değiştirip tamamen hücum düşünüp fastbreaklerle sayı bulmaya çalışan bir takım izliyoruz.

Aek takımı ligi 5. bitirdi.Oldukça tempolu bir basketbol izlettiriyorlar.Takımın özelliğinden kısaca değinecek olsak şöyle rakibine ayak uydurmaya çalışan bir kimliği var.Takım kadrosuna baktığımızda oldukça tanıdık isim karşımıza çıkıyor.Bunlardan bazıları Carl Engelish, Mensah Bonsu, Sokota ve Delliniaktis.

Bu sezon bu iki ekip 2 kez karşılaştı ve ikisini de ev sahipleri kazandı.Ayrıca oynadıkları maçların 2 side açılan baremden üst ve 170 li skorlara ulaştı.Deplasman ekibine yakın olsam da üst oynamak daha cazip.

Tahmin: Üst (149.5)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın