APOEL – Kopenhag Maç Analizi! (24 Ağustos)

Kingiddaa-logoGeride bıraktığımız hafta da FC Copenhagen Danimarka’da skor olarak olmasa da taraftarının da etkisiyle, oyun olarak Kıbrıs temsilcisi APOEL’e karşı çok bariz bir üstünlük sağladı. APOEL ise ne zaman savunma yapılacağını, ne zaman kontraya çıkılacağını iyi bilen bir takım görüntüsü verdi. Özellikle FC Copenhagen’ in 18 şutundan sadece 1’inin ağlarla buluşması APOEL adına pozitif bir etken. Bugün oynanacak karşılaşmada ise rollerin değişeceğini FC Copenhagen’in tura yetecek bir skor arayacağının ve maça rölantide başlayıp öyle de bitireceğinin kanısındayım.

APOEL ise Avrupa’da var olabilmek adına sürpriz yapmak için saldıracaktır. Rosenborg’u son dakikalarda gelen gollerle 3-0 gibi çok net bir skorla geçmişlerdi. Bunda tabii ki seyirci ve hava koşulları çok büyük rol oynuyor. Bugün de Kıbrıs’ta 35 derece civarlarında bir sıcaklık bekleniyor, buna APOEL oldukça alışık fakat Rosenborg gibi soğuk ülke takımı FC Copenhagen ne kadar alışık o tamamıyla bir soru işareti. Ayrıca APOEL’in iç saha karnesi oldukça iç açıcı; Kıbrıs ekibi sahasında oynadığı son 18 maçta hiç mağlubiyet almamış ( 12G-6B).

Bu sebeplerden ötürü APOEL’ in kaybetmeyeceğini düşünüyorum, alternatif tercih ise FC Copenhagen’in dişli rakipler karşısında fazla gol bulamaması ve yapı itibariyle APOEL’in çok ofansif bir takım olmamasından dolayı 2.5 ALT.

Tahmin: ÇS 1-X (1.21) & 2,5 Alt (1.45)

İlginizi Çekebilir

Bayern Münih – Real Madrid Maç Analizi! (25 Nisan)

Bayern Münih, Şampiyonlar Ligi’nde %60-65 performansla biraz da kura avantajıyla Yarı Final’e kadar gelmeyi başardı. …

Bir Cevap Yazın