Antibes – Gravelines Maç Analizi! (22 Nisan)

fersu-yahyabeyogluKoç Espinosa’nın öğrencileri 13 galibiyetle 12.sıradalar, ne düşmeyle ne de playoffla işleri kalmadı. Son maçlarda yaşadıkları düşüş onları olası bir playoff ihtimalinden uzaklaştırdı, 2/5 yaptılar. Kendi sahalarında ise son maçlarda sorun yaşamıyorlar ve son 3 maçlarından ikisini kazanmayı başardılar.Fall, Blue ve King takımın formda isimleri. Solomon ve Carter ikilisi de devreye girdiğinde galibiyete daha da yaklaşıyorlar. Bu arada genç Mitchell da ribaundlardaki performansı ile ilgi toplamaya devam ediyor.

Gravelines 19 galibiyetle ve averajla 6.sırada ve alev alev yana bir playoff yarışının tam ortasındalar. Koç Monschau yönetimindeki takım son 3 maçından sadece 1 galibiyet çıkarabildiler, formda olduklarını söyleyemeyiz. Bu 3 maçın ikisi deplasmandaydı, önce Orthez’den 21 sayı fark sonra da Paris’ten 20 sayı fark yediler. Gray, Albicy, Sy üçlüsü öne çıkan isimler. Tecrübeli Dove ise pota altında en güvendikleri silahları. Brown da zaman zaman sahneye çıkıp skora önemli katkılar yapabiliyor.

Deplasmanlarda hayli kötür bir performans sergileyen Gravelines’ın kendi evinde oynadığı 15 maçın 11’ni kazanmış bir Antibes karşısında hayli zorlanacağını düşünüyorum. Antibes bir kez daha kalesini koruyacaktır ki yenilseler bile son ana kadar pes etmeyeceklerini düşünüyorum.

Tahmin: MS 1 (+3,5)

İlginizi Çekebilir

Ege Akdeniz’den NBA Kuponu! (20 Nisan)

İdeal 968 – San Antonio Spurs – Golden State Warriors Ms2 1.40 960 – Miami …

Bir Cevap Yazın