Andorra – Obradoiro Maç Analizi! (14 Mayıs)

fersu-yahyabeyoglu12 galibiyetle 12.sırada yer alan koç Penarroya’nın ekibinin ligde hedefi kalmadı ve son 2 maçlarını prestij için oynayacaklar. Sezon boyunca olduğu gibi Shermadini, Bogdanovic ve Stojanovski takımlarını galibiyete taşımaya çalışacak ana isimler olacaklar. Son 3 iç saha maçlarının ikisinde 161 sayı barajı geçildi.

Misafir takım 9 galibiyetle 16.sırada ve düşme potasının içerisindeler, son 2 maçtan birini kazanamazlarsa ciddi bir tehlike yaşayacaklar ACB’den kopma yolunda. Vasiliaidis, Bendzius ve Caloiaro bu maçta da en önemli silahları olacak takımın. Son 3 deplasman maçlarından sadece birinde 161 sayı barajı geçildi.

Andorra tempolu oynayan ve bol skor atıp potasında da bol skor gören bir takım. Prestij için çıkacakları maçta da zaten sevmedikleri savunmaya konsantre olacaklarını düşünmüyorum. Obradoiro da her ne kadar hücumda problemli bir takım olsa da sezon boyunca gördük ki hücum basketbolunu benimseyen takımlara karşı onlar da en azından 75 sayı barajına yaklaşıp hatta da geçe de biliyorlar. Beklentim ucu ucuna da olsa baremin geçilmesi yönünde.

Tahmin: Üst (161.5)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

Bir Cevap Yazın