Andorra – Badalona Maç Analizi! (1 Mayıs)

fersu-yahyabeyogluKoç Penarroya’nın ekibi matematiksel olarak playoff şansını sürdürüyor ama hiç hata yapmamaları lazım ve ayrıca rakiplerinin de kayıp yaşamalarını beklemeliler. Son 5 maçtır galibiyete hasretler ve toparlanmaları gerekiyor. Shermadini geçen hafta kendine gelmiş göründü, Bogdanovic ve Stojanovski de takımın ayakta kalan isimleri oldular son maçlarda. İç saha maçlarında ortalama 163 sayı çıkıyor ki evlerindeki son 3 maçta da 162 barajı
geçildi.

Badalona’nın playoff şansı kalmadı ve üst üste kaybedecekleri maçları onları birden bire düşme potasının da içine itebilir, çok dikkatli olmaları gerekiyor. Son 3 maçlarından sadece 1 galibiyet çıkarabildiler. Koç Maldonado’nun bu maçta da en çok güveneceği isimler Paul,Suton ve Vidal olacak. Deplasman maçlarında ortlama 160 sayı çıkıyor. Deplasmanda oynadıkları son 3 maçın sadece birinde 162 sayı barajı geçildi ama diğer iki maçtan birinde de 161 sayı atıldı.

Andorra son maçlarda kendi sahasında hücum performansını arttırmış bir takım ve 80 sayıları geçiyorlar rahatlıkla. Bu maçta da kadro kalitesi anlamında da üstün olduğu rakibine kendi oyununu kabul ettirecektir, yüksek tempoda bol skorlu bir maç bekliyorum.

Tahmin: Üst (162.5)

İlginizi Çekebilir

Boston Celtics – Cleveland Cavaliers Maç Analizi! (24 Mayıs)

Boston Celtics sahasındaki 2 maçıda rahat kazanarak 2-0 öne geçmişti. Ancak deplasmandaki 2 maçı kaybetti. …

Bir Cevap Yazın