Anadolu Efes – Trabzonspor Maç Analizi! (11 Mart)

Anadolu Efes, hafta içi Maccabi’nin harika dış atış yüzdesi ile başedemeyip Sinan Erdem’de farklı kaybetmişti. Savunmada sıkıntılar devam etse de Weems hamlesi ile hücumda işler yolunda gözüküyor. Dunston iyi bir sezon geçirse de Koç Ataman’ın gelişinin ardından yok olan bir Stimac izliyoruz. Daha doğrusu çok az süre aldığı için izleyemiyoruz. Geçtiğimiz hafta deplasmanda Büyükçekmece’yi mağlup ettiler ve üst sıralara tırmanmaya devam ediyorlar. Son 7 haftada 6 galibiyet alan Efes ligde 4.sırada yer alıyor.

Trabzonspor son 3 haftada 3 galibiyet alarak Play-Off’lar için ümitlendi. Son haftalarda çok etkili bir Vasiliauskus ve Eldridge izliyoruz. Hücumda işler çok iyi gitse de savunma performansları da bir o kadar kötü. Ligin 90 sayı ortalaması ile açık ara en fazla sayı yiyen takımı durumundalar.

Trabzonspor son haftalarda bir çıkış içinde olsa da Darüşşafaka – Beşiktaş mücadelesinin olduğu haftada Efes hata yapmayacaktır. Fakat handikapın riskli bir barem olması tempoyu seven iki takımın mücadelesinde beni üst bahsine yönlendiriyor.

Tahmin: 172.5 Üstü

İlginizi Çekebilir

Washington Mystics – Los Angeles Sparks Maç Analizi! (18 Ağustos)

Washington sezon boyunca çok dalgalı performans sergiledi. Son maçlarda çok etkili gözüktüler ve altı maçlık …

Bir Cevap Yazın

Kapat