Anadolu Efes – Nizhny Novgorod Maç Analizi! (19 Mart)

necaTop 16 turunda grubunun 4. sırasında bulunan Anadolu Efes bugün Abdi İpekçi Arena’da Rus Nizny’i ağırlayacak. Grupta iddialı konumdayken son 4 maçlarını kaybettiler ve şuan işler çok kritik durumda. Efes’in bu maçtan galibiyet çıkarması şart. Çünkü önümüzdeki hafta Yunanistan’da Olympiakos deplasmanına çıkacaklar. Ligdeki son maçında Ted Kolejlilere yenilmeleri koç İvkovic’i sinirlendi ve maç devam ederken oyun planını çizdiği tahtayı sert bir şekilde parçaladı. Bu oyunculara motivasyon olarak yansıyacaktır. Huertel artık hücumda söz sahibi.

Rus temsilcisi Nizny’in şuan sadece 3 galibiyeti var ve az da olsa çıkmak için iddiaları devam ediyor. Bu sezon yer aldığı bu turda iyi işler yaptılar ve artık prestij amaçlı karşılamalara çıkıyorlar. Top 16 turunda yaptıkları 5 deplasman da sadece 1 galibiyet çıkarabildiler. T. Kinsey’in bu maçta da oynaması zor gözüküyor.

2 takımı da kadro, marka koçlarını düşündüğümüzde temsilcimiz net favori. Birde buna son haftalardaki galibiyetleri unutturmak isteyen İvkovic’in takımı olunca Anadolu Efes ilk yarıdan fişi çeker.

Tahmin: İY 1 (-3.5h)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın