Anadolu Efes – Gaziantep Bşb. Maç Analizi! (1 Nisan)

Ülkemizi Avrupa kupalarında başarıyla temsil eden Gaziantep BŞB, İstanbul’da Anadolu Efes önüne çıkıyor. Anadolu Efes gelecek sezona yatırım yaparken maçlarında da istikrar sağlayamıyor. Takım son 1 hafta içinde Mersin BŞB maçını beklenenden az bir fark ile kazanırken, Euroleague’de Laboral Kutxa’ya farklı yenildi. Evinde oynadığı son 2 resmi maçta ise 78 sayı ortalamasına ulaştı. Buna rağmen yediği sayıların fazlalılığı dikkat çekici oldu.

Gaziantep BŞB ise son 4 resmi maçını da kazanarak buraya geldi. Takım formda ve iyi bir hava yakaladılar. Son 4 resmi maçlarında da rakiplerini ortalama 62 sayıda tuttular. Geçen hafta Galatasaray’ı yendiler. Uzun rotasyonları ve oyun kurucu pozisyonları verim sağlıyor.

 

Anadolu Efes sahasında oynadığı son maçta Mersin BŞB’yi beklenenden daha zor yendi. Gaziantep BŞB ise formda geliyor. Anadolu Efes sert savunma gördüğü maçlarda rakibine aynı şekide cevap veriyor. İki takım arasında oynanan son maçta da 126 sayı çıkmıştı. Tercihim bu nedenle alt. Ardından ise handikap avantajını değerli buluyorum.

 

Tahmin: 145.5 Altı

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (28 Nisan)

İdeal 739 – Uşak Sportif (13.5h) – Fenerbahçe MS 2 : 1.70 750 – Fuenlabrada …

Bir Cevap Yazın