Anadolu Efes – Banvit Maç Analizi! (26 Eylül)

unver-erturk10.Geleneksel Tübad-Banvit Uluslararası Basketbol Turnuvasında Anadolu Efes, CSKA Moskova karşısında ilk yarısını büyük fark ile geride kapattığı maçı 3. Periyotta dengelese de son periyotta ki kötü oyunla 72-76 mağlup oldu.Takımın yeni transferleri Jayson Granger dışında henüz hazır görüntü vermedi.Alex Tyus 4 sayı,Derrick Brown 6 sayı,Bryant Dunston 3 sayı ve Jon Diebler 13 sayı atmasına rağmen 3’lük çizgisinin gerisinde 1/7 atarak hayal kırıklığı yarattılar.Takım halinde topu iyi paylaşıyorlar.

Banvit,Galatasaray karşısında 2. Periyotta farkı açarak bir daha Galatasaray’ın geri dönmesine izin vermedi ve maçı 92-81 kazandı.Banvit’te Adrien Moerman 17 sayıyla takımın en skorer ismiydi.Yeni transfer A.J Slaughter 14 sayı 5 asist ile oynadı. İki takımda ilk maç tempolu oynadı.İlk tercihim üst olacak, alternatif olarak ise IY 1 bahsi değerlendirilebilir.

Tahmin: Üst (148.5)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın