Altınordu – Gaziantep BŞB Maç Analizi! (12 Şubat)

ogulcan-gencİnişli çıkışlı form grafiğine sahip olan iki ekibin karşı karşıya geleceği mücadelede iki ekibin de playoff sıralarının peşinde olduğunu biliyoruz. Altınordu, oluşturduğu genç ve potansiyelli kadrosu ile bir başarıya imza atmanın peşinde. Geçen sene kapısından döndükleri playoff basamaklarına bu sene ulaşmak için evinde oynadığı karşılaşmalardan da güzel puanlar çıkarması gerekiyor ancak evinde 4 karşılaşmadır kazanamıyorlar.

Gaziantep BŞB ise devre arasında kadrosuna kattığı isimler ile bir yükseliş arıyordu ki, bunu başardılar. Çok önemli oyuncular ile takviye yapan Gaziantep BŞB, bu isimlerin kadroya oturmasıyla daha çok iş yapacaktır ancak bunun da bir süresi var tabii ki. Şuan için playoff peşinde ilerlemek ve bu ilerleyişten kopmamak onların işine gelecektir.

Bu mücadelede tarafların 3 puanı kaybetmemek için daha çok uğraşacağını düşünüyorum. Herhangi bir tarafın 3 puan kaybı playoff yarışı için büyük sorunlar doğuracaktır, bu sebeple özellikle ilk yarıda dengeli bir futbol bekliyorum, oran da bu beklentimi yeterince karşılıyor.

Tahmin: IY X (2.05)

OddsRing - Oyunlar

İlginizi Çekebilir

Doğacan Akalın’dan Günün Kuponu! (24 Ocak)

İdeal 776 – Unics Kazan (5.5h) – Fenerbahçe MS1 : 1.70 852 – Galatasaray – ...

1 yorum

  1. Helal 🙂 bu analize bakmadim keske bunuda ekleseydim bakip 🙁

Bir Cevap Yazın

Kapat