Almanya – Türkiye Maç Analizi! (8 Eylül)

giray-ozkan

B grubunun ev sahibi Almanya millilerimiz konuk ediyor.Almanya tuırnuvanın ilk gününde İzlanda’yı yendikten sonra dün Sırbistan’ a yenildi.Kadrolarında bulunan tek yıldız 37 yaşındaki Nowitzki. NBA’de oynayan diğer isim Gambiya asıllı Afro-Alman Denis Schröder,Barcelona’lı Tibor Pleiss,Zaragoza’ya transfer olan Robin Benzing ve 4 Bundesliga takımı değiştiren savunmacı Anton Gavel takımın önemli oyuncuları.İzlanda önünde zorlandıklarında ve Sırbistan’a yenildiklerinde rakibin oyun zekası kuvvetli guard ya da fırvetlerini engelleyememeleri de dikkat çekiyor.

Millilerimiz ilk gün İtalya’yı yendikten sonra İspanya karşısında fazla mücadele etmeden yenildiler.Takımımızın ana parçaları Cedi Osman,Semih Erden ve Boby Dixon.Skor anlamında yüksek skor bulunan ancak savunmada da çok hata yapılan 2 maçı geride bıraktık.Ersan’ın oyunda kalacağı sürenin artması o pozisyondaki rolümüz için çok önemli.

2 takım arasında son oynanan maç hazırlık döneminde oynanmış ve maçı 68-66 kaybetmiştik.Ama özellikle oyunun ilk yarısında skoru elimizde tutuyorduk.Bu kez aynı hatayı yapmayacağımızı düşünüyorum.MS:2 ve üst tercihlerim var.

Tahmin: MS 2 (-1.5h)

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (25 Mayıs)

İDEAL 983 – Sakarya Bşb. (12.5h) – Fenerbahçe  MS:1 1.70 984 – Villeurbanne – Le …

Bir Cevap Yazın