Almanya – Gürcistan Maç Analizi! (11 Ekim)

ulas-eskiturkAlmanya geçen maç kötü bir futbol oynayarak İrlanda’ya deplasmanda mağlup oldu. Bu maç işi daha sıkı tutmaları gerek. Çünkü kazanırlarsa lider olarak grubu tamamlayacaklar. Aksi bir durumda ikinciliğe düşme durumları var. Geçtiğimiz maç Götze sakatlandı ancak onun yerine yeterince iyi kalitede isimler var. Bu maç çok daha iyi oynayıp yıldız isimleri ile farklı bir galibiyet almalarını bekliyorum.

Gürcistan için artık eleme turu bitti.Kalan maçlarını formaliteden oynuyor ve artık son maça gelindi. Son maçlarında Cebelitarık’ı kendi sahalarında 4-0 ile geçip turnuvaya kendileri için güzel veda edilmiş saydılar. Bu maç çok fazla önem arz etmediğinden kapalı bir savunma ile oynamaya çalışacaklardır.

İddaa’nın bu maç için açtığı 3 handikap fazla. Ancak Almanya’yı böyle bir maçta karşımıza da almak istemeyiz. Alınacak 3-4 farklı bir skor Almanya lehine gayet normal karşılanacaktır. Bu maç 3-0 da kalma ihtimallerini düşünsem de risk alıp ms1 tercihine yöneliyorum. Almanya isterse Gürcistan’a rahatlıkla 4 fark yapabilecek kalitede bir takım.

Tahmin: MS 1 (1.7)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın