Alloa – Morton Maç Analizi! (9 Şubat)

allejanGeçen haftalarda da bazı yorumlarımda değindiğim gibi, İskoçya Championship Ligi’nden düşmesini beklediğim ekip Alloa. Ligde oynadıkları son 10 maçta üç gol atarak, 22 maçta sadece 11 puan toplayabildiler. İstatistik ve futbol olarak tutulacak hiçbir yanı bulunmamakta.

Morton ise son zamanlarda bütün hedef maçlarını kaybederek üst lig potasından uzaklaştı. Bu nedenle de kupada oynadıkları maçlara daha önem veren bir yapıya büründüler. Ligde oynadıkları son üç maçta rakip filelere gol atamayıp, üç maçı da kaybettiler. Yine de bu kayıplar, hedefi olan güçlü rakiplere karşı olması nedeniyle kabul edilebilir.

İki takımında gol yollarında yaşadığı belirgin sorun ortada. Alloa’nın evinde oynadığı 10 lig maçının 7 tanesi, Morton’un deplasmanda oynadığı 10 lig maçının 6 tanesi MS 2,5 Alt bareminde kalmış durumda. Bu maçında gol tarafında kısır geçeceğini düşünüyorum.

Tahmin: MS 2,5 Alt (2,05)

İlginizi Çekebilir

Türkiye

Antalyaspor – Osmanlıspor Maç Analizi! (21 Ağustos)

Midtjylland deplasmanından galibiyetle dönen Osmanlıspor bugün deplasmanda Antalyaspor’a karşı ter dökecek.Avrupa Ligi’nde fırtınalar estiren Reşit ...

Bir Cevap Yazın

Kapat