Alba Berlin – Ulm Maç Analizi! (10 Mayıs)

necaAlba takımının Jan Hendrik, Radosevic, Reggie Redding gibi önemli silahları var fakat daha öncesinde Alba takımının oyun planından bahsetmek istiyorum. Hücum atraksiyonları tamamen 2 oyuncu üzerine kurulmuş durumda. Onlar dışında skor katkısına yardım edecek çarkın dış parçaları gerekli yardımı yaptığında sonuca rahat gidebiliyorlar. Bu özelliklerini büyük takımlara karşı zaman zaman gösteremeseler bile küçük ve orta düzey takımlara karşı bu özelliklerini göstermekte zorlanmadılar. Ayrıca Alba’nın genel olarak hücum süresini sonuna kadar kullandığını belirtmek istiyorum.

 

Ulm takımı ise ilginç bir ekip. Rakip hücum oynarsa onlarda hücum oynuyorlar fakat rakip savunmaya ağırlık veriyorsa onlarda savunmaya ağırlık veriyorlar. Bu da onların her türlü oyuna uyum sağlayabildiğini gösterse de aynı zamanda oyunun hızını bir nevi rakiplerine bıraktıklarını da gösteriyor. Bugün yine böyle bir ”taktik”le sahaya çıkmalarını bekliyorum.

 

Alba Berlin ve Ulm play-off ilk maçına çıkacaklar. İki takımın öncelikle savunmayı düşüneceklerini düşünüyorum. 157.5 bareminin aşılması zor.

 

Tahmin: Alt (157.5)

 

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın