Aktobe – MTK Budapest Maç Analizi! (30 Haziran)

erdem-kayaBu maçı özellikle ev sahibindeki gelişmelerden sonra gündeme aldım. Aktobe’de yaşanan mali kriz kulübü ciddi şekilde etkilemiş durumda. Takımın yabancı isimleri bu sebepten dolayı transfer listesine konuldu. Kulüp bütçesinden dolayı bazı kaynaklara göre oyunculara maaş ödemesi yapılamıyor. Yaşanan bu gelişmelerle birlikte takımın ligdeki kötü gidişatı gözlerden kaçmıyor. Son 7 maçta kazanamayan ekip son 3 maçında tam 14 gol yedi. Mtk Budapeşte sezonu erken açan ekiplerden. Oynadıkları 4 hazırlık maçının 3’ünü kazandılar. Yorucu bir deplasman yolculuğuna rağmen kaybetmeden döneceklerdir.

Tahmin: ÇŞ 02 (1.33)

 

ploutosKazakistan temsilcisi Aktobe zayıf bir ekip. Tek avantajları şu anda liglerinin oynanması olacak fakat son dönemde ligde de iyi sonuçlar almadıklarını belirtelim. 7 maçtır liglerinde galibiyete hasretler, son 4 maçlarından da mağlup ayrıldıklarını ve bu karşılaşmalarda 15 gol yediklerini hatırlatalım. Geçtiğimiz sene Estonya temsilcisi Kalju’ya elendiklerini de hatırlatmakta yarar var.

MTK Budapest ise geçtiğimiz sezon Macaristan ligini 4. sırada tamamladı. Rakiplerine kıyasla daha iyi bir kadroya sahip olduklarını düşünüyorum. 2 aydır resmi maç yapmamaları dezavantaj ama hazırlık maçlarıyla bu karşılaşmaya hazırlanmaya çalıştılar. Liglerinin seviyesi de rakiplerine göre daha üst seviyede. Kolay teslim olacak bir ekip olduklarını düşünmüyorum.

MTK Budapest yenilmez tarafındayım.

Tahmin: ÇS X-2 (1.33)

İlginizi Çekebilir

Doğacan Akalın’dan DK Kuponu! (18 Haziran)

İDEAL 114 – Tunus – İngiltere İlkYarı Ç1-X : 1.60 113 – Belçika – Panama …

Bir Cevap Yazın