Akhisar Bld. – Ankara DSİ Maç Analizi! (13 Eylül)

giray-ozkanAkhisar Bld. ligin belki de en istikrarlı ekibi.Takımın antrenörlüğünü senelerdir Zafer Aktaş yapıyor. Hakan Yapar, Erdem İlter, Fatih Cantitiz, Cenk Şekeroğlu, Mert Gizir, Berk Canan ile takımın iskeletini büyük ölçüde korudular.Yeni transferleri ise Murat Can Esen (Finalspor), Barış Erlim (BEST), Hakan Erol (Mamak Belediye Ankara DSİ), Tayfun Karabey (Zirve Üniversitesi), Evren Yenice (Bostanlıspor), Daniel Miller (Obradoiro), KT Harrell (Auburn) oldu.Hazırlık döneminde Gelişim Koleji’ne 89-85 yenilip,Adanaspor’u 103-87, Finalspor’u 77-75, İstanbul DSİ’yi 89-62 yendiler.

Mamak Bld. Ankara DSİ ise yeni sezonda da Altar Tunçkol ile devam ediyor.Takımın kadrosuna Burak Yönder (Sinpaş Denizli Basket), Ömer Sancaklı (Akhisar Belediye), Enis Bayrak (Afyon Belediye), Brandon Peterson (Evreux), Pertev Öngüner (Türk Telekom), Cem Coşkun (BEST Balıkesir), Berent Kavaklıoğlu (TED Ankara Kolejliler), Berkcan Yananer (Ormanspor) isimleri katılırken Nezihi Özbakır, Ulaş Peker, Alp Çakır, Jason Clark isimleri de kadroda kaldı.Sakarya BŞB’yi 82-81, BEST Balıkesir’i 72-67, Socar’ı 80-76 yendiler.Tofaş’a 90-60 mağlup oldular.

İki takım denk gözüküyor.Bu karşılaşmada taraf bahsş yapmak zor ancak en azından ilk devrede handikap avantajını değerlendirmek lazım.Benim tercihim İY:2

Tahmin: IY 2 (+0.5h)

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (23 Mayıs)

İdeal 810 – Bamberg – Bayern Münih MS 1 : 1.55 972 – Beşiktaş – …

Bir Cevap Yazın