Akhisar Belediye – Türk Telekom Maç Analizi! (24 Aralık)

Akhisar Belediye dış sahadaki kötü performansını sergilemeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Sakarya deplasmanında da mağlup oldular. Bu sezon 8 deplasman maçının sadece 1’ini kazanabildiler. Geniş bir rotasyonları bulunuyor. Reha Öz, Tyler Smith ve Leemire Goldwire takımın sayı yükünü çeken isimler.

Türk Telekom lige çok iyi bir başlangıç yapmasının ardından(5G/1M) büyük bir düşüş yaşladı. Son 4 karşılaşmalarını da kaybederek sıralamada Play-Off dışına çıktılar. Tywain Mckee, Serhat Çetin ve Eugene Teague takımın sayı yükünü çeken isimler.

İki takımda sezonun ilk bölümüne oranla kötü birer grafik yakaladılar. Akhisar oynadıkları 7 iç saha karşılaşmasının 5’ini kazandı. Kaybettikleri 2 karşılaşmanın 1’in de uzatmalarda mağlup olmuşlardı. Türk Telekom son karşılaşmalarda büyük bir düşüş içinde. Akhisar’ın iç saha performansını göz önüne alırsak ev sahibi 1 adım önde diyebilirim. MS 1.

Tahmin: MS 1 (1.5)

İlginizi Çekebilir

Zalgiris Kaunas – Olympiakos Maç Analizi! (26 Nisan)

Zalgiris normal sezonu 6. sırada tamamlamıştı. Saha dezavantajına rağmen deplasmanda kazandıkları maç sayesinde bugün seriyi …

Bir Cevap Yazın