Afyonkarahisar – Pertevniyal Gençlik Maç Analizi! (14 Ocak)

Afyonkarahisar takımı 12 galibiyet 5 mağlubiyet averaj ile 5. Sırada yer alan ve ilk 3 hedefi ile oynayan bir ekip. Afyon ekibi iç sahadaki performansı ile dikkat çekiyor iç sahada oynadıkları 9 maçtan 8 galibiyet çıkarmış durumdalar tek mağlubiyetlerini lider Sakarya B.Ş.B basket’ ten aldılar maç başına iç sahada rakiplerine 13.66 sayı fark atıyorlar. Karosunda Miha zupan ,Hadi özdemir , Ogün sevinç ,İbrahim yıldırım gibi tecrübeli oyuncuları barındırıyor. Geçen hafta takıma katılan eski daçkalı Quıncy Douby takıma hemen ısınmış gibi gözüküyor ilk maçında rakip potaya 19 sayı gönderdi.

Pertevniyal takımı 6 galibiyet 11 mağlubiyet ile 13. Sırada yer alıyor. Takım son 4 haftada aldığı 3 galibiyet ile düşme potasından biraz olsun uzaklaşmış gözüküyor. Pertevniyal takımı genç ve tecrübeli oyunculardan oluşan bir ekip kadrosunda Ege arar ,Oğulcan baykan, Nedim yücel, Gurur Baybora ,Sertay gürsu gibi kaliteli oyuncular var.

Maça Afyonkarahisarın hızlı başlıyacağını ve farkı ilk yarıdan açıp maçı da çift haneli farkla bitireceğini düşünüyorum.
ms 1 ve 1/1

Tahmin: MS 1 (12.5)

İlginizi Çekebilir

Banvit – Beşiktaş Maç Analizi! (25 Mayıs)

Banvit seride ilk maçı kazanarak Bandırma’ya çok önemli bir avantaj götürdü. Özellikle Caloiaro ve Taylor’dan …

Bir Cevap Yazın