Afyonkarahisar Bld – Gelişim Koleji Maç Analizi! (12 Ekim)

giray-ozkanTB2L’de sezonun ilk haftası Afyon’da Afyonkarahisar Bld – Gelişim Koleji maçı ile kapanacak. Afyonkarahisar Bld TB2L’de mücadele etme hakkını sonradan elde eden takımlardan biri. Takımın kadrosuna Gökhan Şenol (Adanaspor), Cemal Bayraktar (Gediz Üniversitesi), Christos Tapoutos (Olin Edirne), Raymond Sykes (Bandırma Kırmızı), Fırat Aydemir (Şanlıurfaspor) takviyelerini yaptılar. Enes Abay, Gökhan Keser, Alperen Kalaycıoğlu, Onur Sevinç, Batu Kurtar, Fatih Şenel, Mehmetcan Aydoğmuş, Enis Bayrak isimleri de kadroda kalan oyuncular oldu. Federasyon kupasında Adanaspor’a ve 2 uzatma ile Finalspor’a yenildiler.

Gelişim Koleji ise bu sezon kadrosuna Derek Williams (İnter Bratislava), Yiğitcan Vardal (Akhisar Belediye), Erhan Yetim (Pamukkale Üniversitesi), Marvin Hilton Jefferson (Pertevniyal), Erdi Gülaslan (Aliağa), Feyzi Çelebioğlu (BEST Balıkesir), Mert Eken (Akhisar Belediye) isimlerini ekledi. Geçen sezonda kadroda yer alan Kemalcan Aktuna, Berke Ünverdi, Mustafa Erdoğan, Kaan Yılmaz, Fatih Kızılca, Ege Nurülke, Hasan Emir Gökalp isimleri de takımda kaldı. Federasyon kupasında İstanbul DSİ’yi yenerlerken Sakarya BŞB’ye yenilmişlerdi.

İki takımda birbirlerini tanıyan oyunculardan kurulu. Afyon Karahisar Bld. TB2L’de ki ilk maçından galibiyet çıkartmak için son topa kadar gidecektir. Bu nedenle handikap avantajı ile MS 1 tarafındayım.

Tahmin: MS 1 (+2.5h)

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (25 Mayıs)

İDEAL 983 – Sakarya Bşb. (12.5h) – Fenerbahçe  MS:1 1.70 984 – Villeurbanne – Le …

Bir Cevap Yazın