Aek – Pas Gianinna Maç Analizi! (19 Aralık)

Aek evinde Pas Giannina’yı konuk ediyor. Son 6 maçlık yenilmemezlik serisi bulunan Aek’de durumlar pozitif şekilde ilerliyor. Ligde bulundukları konum olarak da üst sıradaki takımlar ile arasında büyük bir puan farkı bulunmuyor . Bu sezon oynadıkları 11 maçta 18 gol attılar , 9 gol yediler. Savunma olarak güzel işler yaptıklarını göstergesi bu istatistik olabilir. Bununla birlikte gol yollarında sıkıntıları olmadıkları ortada takımda önemli sakatlık bulunmuyor.

Pas Giannina’da ise durumlar iyi gidiyor. Avrupa play of’larına katılmak isteyen. Pas Giannina’da önemli bir sakatlık bulunmuyor. Futbol anlayışı olarak ise savunma ağırlıklı olarak oynayan ekip de kontra ataklar ile gol yollarında etkili olmaya çalışıyorlar. Defans hatlarındaki sorunlar yüzünden gereksiz puan kayıpları oluyor. Teknik direktörlerinin bu sorunu çözmesi gerekiyor.

Aek evinde yenilmemezlik serine devam edecektir. Bu maçtan puan ve puanlar ile ayrılacaktır.Sizlere MS 1 bahsinin öneririm.

Tahmin = MS -1 (1,30)

İlginizi Çekebilir

Alianza Lima – Univ. De Cajamarca Maç Analizi! (22 Mart)

Alianza Lima geçen sezonki performansından uzak. Hücum bölgesinde büyük bir düşüş içerisindeler. Haftalar ilerledikçe bu …

Bir Cevap Yazın