Adana ASKİ (B )- Edirne Spor (B) Maç Analizi! (26 Mart)

unver-erturkTürkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin son 3 haftasına girilirken haftanın en kritik karşılaşmalarının birinde düşme hattından kurtulmak isteyen Adana ASKİ sahasında Edirne’yi ağırıyor.

Adana ASKİ bambaşka bir takım olduktan sonra oynadığı 7 karşılaşmanın 4’ünü kazandı. Kaybettikleri karşılaşmalarda ligin ilk iki sırasında ki Fenerbahçe ve Hatay dışında en ciddi rakibi Yakın Doğu Üniversitesi’ne 1 sayı fark ile kaybetti. AGÜ’yü sahalarında mağlup ettikten sonra geçtiğimiz hafta Fenerbahçe’ye mağlup oldular. Zellous takımın sayı yükünü çekiyor.

Edirne Spor son 3 maçını kazanarak düşme hattından yükselse de hala rahatlayamadılar. Dar bir rotasyonları var. İlk 5 oyuncularından ciddi katkı alıyorlar.

ASKİ için fikstür olarak bakacak olursak haftaya Mersin deplasmanından galibiyet çıkarmaları sürpriz olur. Bu hafta ve son hafta sahalarında kazanmaları durumunda Edirne’yi yakalayacaklar ve Edirne’nin Hatay ve AGÜ ile oynayacağını düşünürsek ordan gelecek mağlubiyetler sonucu ligde kalma ihtimalleri var. Tabi ki YDU onlara daha yakın olsa da YDU’nun fikstürünün Edirne’den daha kolay olması Edirne’yi geçme ihtimallerini daha fazla olduğunu ortaya çıkarıyor. İkili averajda Edirne 12 sayı önde. ASKİ bu maçta her şeyini ortaya koyup istediği sonucu alacaktır. MS 1

Tahmin : MS 1 (5.5)

İlginizi Çekebilir

Trabzonspor – Eskişehir Maç Analizi! (14 Nisan)

Trabzonspor son 8 karşılaşmada aldığı 5 galibiyet ile ligde rahat bir konumda bulunuyor. Kalan 6 …

Bir Cevap Yazın