Acıbadem Üniversitesi – Socar Spor Maç Analizi! (12 Mayıs)

giray-ozkanAcıbadem Üniversitesi play-off’ların en az yabancı ile oynayan ekibi olacak. Keydren Clark’ın sezonu kapatmasının ardından statü gereği yerine oyuncu alamadılar. Ve o pozisyonda sezonun kalan bölümünü Kerem Tunçeri,Recep Doğrusöz ikilisi ile geçtiler. Son 2 maçta kazanan taraf oldular. Skor yüklerini Sharrod Ford,Orhan Haciyeva ikilisi çekiyor. Maç başına 80.9 sayı atıyorlar.Ligin en çok sayı atan 2. ,enaz sayı yiyen 3. takımı durumundalar.Asistlerde de 3. sıradalar.

Socar Spor sezonun son bölümünde göreve gelen Burak Gören ile play-off yapan ekiplerden biri oldu. Başarılı çalıştırıcı geldiğinde 13. Sıralara kadar düşen ekip sonrasında sahasında maç kaybı yaşamadı. Skor yüklerini Joshua Selby,Cenk Şekeroğlu ve Kenan Bajramovic çekiyor.Maç başına 77.2 sayı atıyorlar. Savunmada ve top paylaşımında vasatlar.

Acıbadem son maçlarda daha iyi bir basketbol oynadı ve play-off’a hazır gözüktü. Socar Spor’da ise Selby’nin sakatlığı takımı etkiledi. Dün sağlıklı olduğunu Twitter hesabından açıklayan Selby’nin bu maçta oynamasını bekliyorum. Bu nedenle handikap avantajını değerli buluyorum.

Tahmin : MS:2 (+6.5h)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

Bir Cevap Yazın