Acıbadem Üniversitesi – Melikşah Üniversitesi Maç Analizi! (6 Kasım)

giray-ozkanTBL’de yenilgisiz olan 3 takımdan biri olan Acıbadem Üniversitesi kendi sahasında Kayseri temsilcisi Melikşah Üniversitesi’ni ağırlıyor.

Acıbadem Üniv. ligin ilk 5 maçında da kaybetmedi.Kendi sahalarında Adanaspor ve İstanbul DSİ’yi,deplasmanda Final Spor,Denizli ve Pertevniyal’i yendiler.Skor yüklerini Orhan Hacıyeva,Sharrod Ford çekerken Ersin Görkem ve Polat Kaya’dan da önemli skor katkısı alıyorlar.

Melikşah Üniversitesi deplasmanları seven ekiplerden.2 mağlubiyetlerini de sahalarında aldılar.Jeremy Ingram,Curtis Kelly,Cihan Amasyalı ve Hadi Doğan takımın skor sorumluluğunu üstleniyor.

Acıbadem Üniversitesi ligin kalbur üstü kadrolarından birine sahip.Hafta içinde geçen sezon Büyükçekmece Basketbol’u SBL’ye yüksellten kadronun önemli elemanlarından Recep Doğrusöz’ü kadrolarına eklediler.İki takım en son Federasyon kupasında karşılaşmış ve Acıbadem o maçı 8 sayı farkla kazanmıştı.Bir kez daha kazanırlar.Ama yüksek handikap nedeniyle ilk devre bahisine yönelmek en mantıklı seçim olacak.

Tahmin ; İY:1 (-4.5)

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (28 Nisan)

İdeal 739 – Uşak Sportif (13.5h) – Fenerbahçe MS 2 : 1.70 750 – Fuenlabrada …

Bir Cevap Yazın