Acıbadem Üniversitesi – Best Balıkesir Maç Analizi! (22 Mayıs)

giray-ozkanAcıbadem Üniversitesi kolay bir çeyrek final serisinden sonra 30- ile TBL’de yarı finallere çıktı. Oynadığı 3 maçta da sert savunan takım oldular. Ve bu seride maç başına 53.66 sayı yediler. Skor ortalamaları ise 83.67 sayı oldu. Her play-off maçında da skoru dağıttılar.Kerem Tunçeri oyunu iyi yönlendiren isim oldu. Clark’ın yokluğunu bu anlamda aramadılar. Tecrübeli kadrodan Polat Kaya,Sharrod Ford,İlkan Karaman ve Orhan Haciyeva skora yardımcı olan isimler oldu.

Best Balıkesir seriye sezonu üçüncü bitiren Denizli Basket’i elemenin morali ile başlıyor. DenizliBasket’i 3-1 geçtikleri seride Buğrahan Tuncer bir anlamda serinin kaderini çizen isim oldu. Özellikle kazanılan maçlarda dış atışlarda yüksek bir yüzde ile oynadı. Ali Işık,Alfrie Kelley ve Serkan Menteşe diğer iyi oynayan isimler oldu.Bu 4 maçta ortalama 64.75 sayı yediler ve 75.5 sayı attılar.

Bir tarafta rahat bir seri yaşayan tecrübeli Acıbadem,diğer tarafta ise zor bir seriyi nispeten kolay geçen moralli Best Balıkesir var.2 ekipte formda.bu 2 takımın çeyrek final serisinde oynadığı toplam 7 maçtan sadece biri üst biterken 6 maç alt bitti.Alt bahisi önceliğim.Ardından İY:1 denenebilir.

Tahmin : (153.5) ALT

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

Bir Cevap Yazın