Abdullah Gül Üniversitesi (B) – Basketbolu Geliştirenler (B) Maç Analizi! (30 Ocak)

unver-erturkAGÜ Spor ligde 2 maç üst üste kaybettikten sonra geçtiğimiz hafta Canik Belediye deplasmanından galibiyet ile döndü.Hafta içi Eurolig’de sahalarında bir mağlubiyet daha aldılar.Özellikle Eurolig’de ribaundlarda ve boyalı alan savunmasında büyük sıkıntı yaşıyorlar.Lara Sanders,Zoi Dimitrakou ve Chelsea Garay takımın sayı yükünü çeken oyucular.

Basketbolu Geliştirenler koç değişikliğinin ardından üst üste 4 galibiyet alıp orta sıralara yükseldikten sonra geçtiğimiz hafta sahasında Hatay’a farklı mağlup oldu.Bu karşılaşmada Hatay’ın tam 33 asist yaparak muhteşem bir maç oynaması B.Geliştirenler için kabul edilebilir yenilgiydi.Courtney Vandersloot,Nevin Nevlin ve Megan Frazee takımın sayı yükünü çeken oyuncular.

AGÜ Spor her ne kadar geçtiğimiz hafta Canik’i yenerek mağlubiyet serisini bitirse de Eurolig’de hafta içi alınan mağlubiyet moralleri yine bozdu.Bu karşılaşmada bir reaksiyon göstermeleri şart.AGÜ maça hızlı başlar.

Tahmin: IY 1 (-3.5h)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın