Abd(B) – Kolombiya (B) İddaa Tahmini! (23 Haziran)

eren-gokceTurnuvanın favorilerinden olan ABD’nin bayanları gruplarda beni açıkçası çok fazla tatmin edemedi. Grupları da öyle aşırı zor değildi fakat baskın oldukları bölümler son derece sınırlıydı. Bir şekilde istedikleri skoru alınca değişik bir oyun formatına dönüyorlar. Bu da taraflı-tarafsız herkesin kafasında soru işareti yaratıyor.

Kolombiya’da bu tura grupta 3. olarak geldi. En iyi üçüncüler arasından vize kapmayı başardılar. Öyle ilginç bir ekip oldular ki grup sonuncusu Meksika’ya kazandıkları tek puanı hediye ettiler. Daha sonra gidip Fransa gibi bir ekibi 2-0’la geçmeyi başardılar. Ne yapacakları birbirini tutmayan, kestirilemeyen maçlar yaptılar. Bu geceki maçta ne yapacakları yine binbir soru işareti ile herkesi düşündürüyor. Yalnız oynadıkları futbol bana ABD’den daha keyif veriyor. En azından bir sistemleri var. İstikrarsız olsalar da bu sistemi uygulamaya devam ediyorlar.

ABD yine açık favori karşılaşmada. Handikap tercihi kesinlikle riski karşılaşmıyor. Bundan uzak durulmasını istiyorum ilk etapta. Daha sonra ise gollere yönelmeli kesinlikle. Hem ABD’nin istediği skoru alınca oyunu rölantiye alması, hem Kolombiya’nın zaman zaman dirençli bir takım olması beni bu tercihe itiyor. 2.5 alt oranı 2.15 ve bana bu çok yüksek geliyor. Daha garanti olan 3.5 alt tercihini gönül rahatlığıyla önerebilirim.

Tahmin: 3.5 Alt (1,40)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın