Abd (B) – İspanya (B) Maç Analizi! (20 Ağustos)

ThracianRio Olimpiyatlarında Kadın basketbolunda madalya gecesi.. Brezilya’ya altın madalyanın alınacağı eminlikle gelen Amerika’ya ne grubunda, ne de çeyrek ve yarı finalde zorlayacak bir rakip çıkmadı. Finaldeki rakibi İspanya ile B grubunda oynadıkları maçı da çok rahat bir şekilde (tüm çeyrekleri önde tamamlayarak) kazandılar. Antrenör Auriemma, hemen hemen tüm maçlarda, her biri yıldız olan tüm benchten de faydalanıyor.

İspanya ise grubunda Amerika haricinde mağlubiyet yaşamadı ki Kanada ve yarı finalde de karşılaşacağı Sırbistan gibi üst düzey takımları mağlup etmeyi başardı. Çeyrek finalde Milli takımımızı son saniye basketiyle mağlup ederek yarı finlade Sırbistan ile karşılaştılar ve rakiplerini bir kez daha mağlup ederek Amerika’nın rakibi oldular. Nicholls, Alba Torrens, Ndour gibi yakından tanıdığımız üst düzey oyunculara sahipler ancak savunma sertliği gösteren takımlara karşı hücumda yetersiz kalıyorlar.

Amerika bu maçın mutlak favorisi ve altın madalyaya son derece yakınlar. Ama yine de bu kadar yüksek handikaplar yerine üst bahsinden yanayım.

Tahmin : Üst (155.5)

İlginizi Çekebilir

Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors Maç Analizi! (9 Haziran)

Finalin 4. maçına geldik ve Cleveland Cavaliers ilk 3 maçı da kaybetti. Kazanmalarını bekleyen kısım …

Bir Cevap Yazın