1461 Trabzon – Adana Demirspor Maç Analizi! (13 Eylül)

ogulcan-genc

Ligin yeni ekiplerinden 1461 şuana kadar herkese şaşkına çevirdi ve 3 maçta aldığı 7 puan ile 2.sıraya yerleşti. Buna rağmen bugüne kadar sadece 2 gol ile bu noktaya geldiler. Aşırı gol potansiyellerini geçtim oyun ve kadro olarak da büyük potansiyelleri yok ancak şimdiye kadar istikrarlı gözüktüler.

Adana Demirspor ise geçtiğimiz sezonun şanssızlığını bu sene atmak ve artık hayallerine ulaşmak istiyor. Playoff’ta kaybettiği yükselme şansını bu sene tekrar yakalamak için bununla doğru orantılı bir kadro kurdular ve takım şuana kadar başarılı bir görüntü çizdi. Tek sorunları kaleye kadar getirilen topun bir türlü çizgiyi geçememesi tabi hücum oyuncularının biraz daha arka tarafa uyum yakalayacağını düşünecek olursak bu takım daha ileriye gidecektir.

Form itibariyle iki takımında eş değer bir görüntü çizdiğini söyleyebilirim bunun yanı sıra kadro kalitesine girersek direkt olarak favori Adana Demirspor çıkar oradan ancak bu karşılaşmada ev sahibinin de kolay teslim olmayacağını düşünüyorum, banko tercihimin ADS kaybetmez olduğunu söyleyebilirim bunun yanı sıra bu karşılaşma 0/2 tercihini de 6.00 orandan deneyeceğim.

Tahmin: H2 (1.50)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın